Video Kayıt Eğitim

Eğitim Süresi: 21 gün

Video Kayıt Erişim Süresi: 90 Gün

Ders Sayısı: 21

Ders Süresi: 21′

Eğitim Dili: Türkçe

Paylaşım Buluşmaları: Erişim süreniz boyunca; yalnızca katılımcılarımıza özel gerçekleşen tüm canlı paylaşım buluşmalarına davetli olacaksınız.

Not: %10 indirimli kayıt olmak için bu eğitimle birlikte 21 Gün 21 Dakika Göbek Dansı’nı da taleplerinize ekleyebilirsiniz. İndirim kodundan faydalanmak için taleplerinize yalnızca bu iki eğitimi ekleyiniz. Ödeme sayfasında ikiyirmibirbirarada kodunu kullanmayı unutmayın.

Bu Eğitim Hakkında

Her gün sadece 21 dakika boyunca dans ve hareket pratikleri sürdürmek için bu eğitime dahil olabilirsiniz.

“Günlük pratik yapman lazım.” tarzında bir söylemi hemen hemen hepimiz duymuşuzdur. Meditasyon, yürüyüş, koşu, okuma, yazı yazma, banyo yapma, sabah kahvesini daha özenli içme vb. örneklerle önerilen bu söylemi birlikte dansla mümkün kılmak için 21 günlük bir pratik sunmaya karar verdim.

Günümüz koşullarında birçoğumuzun günde 1-2 saatini dansa ve hareket etmeye ayıramadığının farkındayım, benden kayıtlı videolar isteyen katılımcılar olmuştu kendi günlük pratiklerinde uygulayabilmek adına. Ancak ben bir dans eğitmeni, kolaylaştırıcısı ve terapisti olarak mütemadiyen birlikteliğe ve interaksiyona gereksinim duyduğumuzu hissediyorum. Bu sebeple bu pratiği; katılımcıların da alana bağlandığı, birbirimizden ilham aldığımız ve anda beraber olduğumuz bir sürece dönüştürdük. 

21 Gün 21 Dakika serisinin derslerini grup etkileşimiyle kaydettik ve harika geri dönüşler aldık. Grubun dinamiği oldukça geniş bir (gebe, henüz doğum yapmış, çeşitli sağlık geçmişlerine ve bedensel ihtiyaçlara sahip kişiler gibi) yelpazeyi içerdiği için pratiğimizi çok yönlü bir bakış açısıyla sürdürdük. Bu sayede eğitimin gerçek bir grupla ve gerçek geri dönüşlerle şekillenmesi de mümkün oldu. Sizin de uygularken kendinizi grubun bir parçası olarak bulacağınıza eminiz.

Hemen başlayarak, istediğiniz yerde ve günün dilediğiniz saatinde 21 gün boyunca bu pratiğe dahil olabilirsiniz. 

Her gün tek yapmanız gereken profilinizdeki video kayıta tıklamak ve size sunulanı uygulamak. 90 gün boyunca bize, hem mail yoluyla erişebilir hem de katılımcılarımıza özel Online Sözlü Dans Paylaşımları’nda dansınızla ilgili deneyimlerinizi ve sorularınızı sözlü olarak iletebilirsiniz.

Eğitimin Kazanımları

Eğitim İçeriği

21 günlük serimiz 7’şer günlük üç bölümden oluşuyor.

İlk bölümde; ayaklar, bacaklar ve pelvis bölgesine odaklanacağız. Onlara hayat vermek, onları aktive etmek, hareket kapasitelerini araştırmak ve bizi taşımalarına destek olmak için pratikler sunacağız.

İkinci bölümde; kollarımız, ellerimiz, omuzlarımız ve tüm bağlantı noktalarını keşfediyor ve dansımızla buluşturuyor olacağız.

Son bölümde ise; merkezimize yoğunlaşarak karnımızla ve omurga hattımızla ilgilenen danslı çalışmalar yapacağız.

Programdaki amaç, bedenimizi her gün nazikçe harekete davet etmenin hayatımıza, duygularımıza, ruhumuza ve elbette fizikselliğimize katacağı değerleri gözlemleyebilmektir. 

Bazı günler doğaçlama dans, bazı günler hareket teknikleri, bazı günler bedeni canlandırıcı egzersizlerle keyifli bir gündelik pratik oluşturabileceksiniz. Seanslar 1 dakika konuşma, giriş ve 20 dakika hareketten oluşacak.

Biz canlı dersleri gündüz saatinde uyguladık ve kaydettik,  bu sırada grubun neredeyse 3’te 2’si gün içinde kendilerine uygun bir zamanda kayıtlardan dahil olarak pratiklerini sürdürdüler. Bu sebeple dilediğiniz saatte uygulamakta özgürsünüz. Hepsinin etki ve yankıları farklı olacaktır.

Ritüeller, rutinler oluşturmak ve aynı alanı paylaşmanın birliktelik hissini tatmak için 21 günlük bu pratik seriye bugün başlayabilir ve 90 gün boyunca video kayıtlara erişim sağlayarak dersleri dilediğiniz kadar tekrar edebilir farklı zamanlarda denemeler de yapabilirsiniz.

Tam bu noktada katılımcımızdan gelen bir yorumu da buraya bırakmak isteriz:

Bu çalışmaya bayıldım. Kısa olması o kadar işime yaradı ki.. hiç enerjimin olmadığı günlerde bile nasılsa kısacık deyip dansa koyuluyorum. İyi ki varsın Buse

Bu alan sizin için. Kameraya konuşulmuş hazır ezber bir içeriktense, anda katılımcılarımızla birlikte yarattığımız bir dansı deneyimleyeceksiniz.

Katılımcıların kendilerini sıkmayan rahat kıyafetler tercih etmeleri yeterlidir.

– Banka transferi yöntemini tercih ediyorsanız Havale/EFT ücretini dikkate alınız.

– Kredi kartıyla ödemede taksit seçeneği mevcuttur, bankanızın anlaşmasına göre komisyon farkı oluşabilir.

– Faturanız ödeme aşamasında TC kimlik No’sunu girdiğiniz kişi veya Vergi No’sunu girdiğiniz kurum adına düzenlenir. Diğer bilgileri katılımcı adına doldurabilirsiniz.

Program

Eğitim içeriklerine eğitim başlangıcından itibaren 3 ay boyunca erişebilirsiniz. Eğitim videoları her dersin ertesi günü itibariyle profilinizin Eğitimlerim bölümünde aktif olacaktır. Ders içeriklerinin tüm hakları Dans Odaklı Dişil Enerji'de saklıdır. İçeriklerin izinsiz paylaşılması durumunda hukuki yaptırım uygulanır.

Sözlü Dans Paylaşımları

1

Bir sonraki Sözlü Dans Paylaşım Buluşması'na buradan erişebilirsiniz.

1 zoom
Zoom: Sözlü Dans Paylaşımları
90 dakika

Video Kayıt Dersler

21

21 video
Video: 1. Gün [1/21]
21 dakika
Video: 2. Gün [2/21]
21 dakika
Video: 3. Gün [3/21]
21 dakika
Video: 4. Gün [4/21]
21 dakika
Video: 5. Gün [5/21]
21 dakika
Video: 6. Gün [6/21]
21 dakika
Video: 7. Gün [7/21]
21 dakika
Video: 8. Gün [8/21]
21 dakika
Video: 9. Gün [9/21]
21 dakika
Video: 10. Gün [10/21]
21 dakika
Video: 11. Gün [11/21]
21 dakika
Video: 12. Gün [12/21]
21 dakika
Video: 13. Gün [13/21]
21 dakika
Video: 14. Gün [14/21]
21 dakika
Video: 15. Gün [15/21]
21 dakika
Video: 16. Gün [16/21]
21 dakika
Video: 17. Gün [17/21]
21 dakika
Video: 18. Gün [18/21]
21 dakika
Video: 19. Gün [19/21]
21 dakika
Video: 20. Gün [20/21]
21 dakika
Video: 21. Gün [21/21]
21 dakika

Yorumlar

0 Rated 0 out of 0 ratings

5yıldızlar

4yıldızlar

3yıldızlar

2yıldızlar

1yıldızlar