Eğitmen
Buse Çetin
Yorumlar
Rating

Eğitim başvuruya kapalıdır. Güncel eğitimlerimizi web sitemizden ve IG sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Online Eğitim

Tarih: 22.06.2024, Cumartesi

Saat: 13.00 – 14.30 (GMT+3 / İstanbul)

Süre: 90 dakika

Eğitim Dili: Türkçe

Video Kayıt Erişim Süresi: 45 Gün

Sözlü Dans Paylaşımları: Erişim süreniz boyunca gerçekleşen tüm canlı paylaşım buluşmalarına davetli olacaksınız.

Eğitim Ücreti: 600₺ + KDV (Havale/EFT toplam: 720₺ | Kredi kartı toplam: 750₺)

– Banka transferi yöntemini tercih ediyorsanız Havale/EFT ücretini dikkate alınız.

– Kredi kartıyla ödemede taksit seçeneği mevcuttur, bankanızın anlaşmasına göre komisyon farkı oluşabilir.

– Faturanız ödeme aşamasında TC kimlik No’sunu girdiğiniz kişi veya Vergi No’sunu girdiğiniz kurum adına düzenlenir. Diğer bilgileri katılımcı adına doldurabilirsiniz.

Eğitmen Hakkında

Firuze Gülay Tezcan, 1992 yılında Almanya’da doğdu. Annesinin ve babasının dansçı olması sebebiyle çocukluğundan bu yana dans derslerine, yarışmalarına ve showlarına katılım gösterdi. On dört yaşında İstanbul’a taşınarak okul hayatına burada devam ederken aynı zamanda dans antrenmanlarına da devam etti. Sonrasında çeşitli kliplerde ve gösterilerde yer aldı. Aynı zamanda Hip Hop Dans yarışmalarında hem bireysel olarak hem de grubuyla beraber birincilikler aldı. 2016 yılında İstanbul Street Dance Carnival Yarışması’nda “Hip Hop Kadın” kategorisinde birinci olarak Amerika’da bulunan Broadway Dance Center’da eğitim almak üzere burs kazandı ve iki hafta orada eğitim aldı. İstanbul’a döndükten sonra çeşitli okullarda dans eğitmenliği yapmaya başladı. 2019’da da yurtdışına giderek çeşitli eğitmenlerden ders aldı ve yurtdışında workshop’lar verdi. 2022’de Almanya’ya taşındı ve hem yarışmalara katılım gösterip hem de aktif olarak ders vermeye devam ediyor.

Bu Eğitim Hakkında

Waacking, Los Angeles’ta LGBTQİ+ arasında ortaya çıkan, ilk ismiyle “Punking” diye adlandırılan, Disco Underground müziklerine dans edilen, tekniklerinin filmlerde, müzikallerde ve reklamlarda kullanıldığı bir dans stilidir. Biz de bu atölyede Waacking temel tekniklerine, kültürüne, müziğine ve funk hissiyatına bir giriş niteliğinde çalışmalar yapacağız. Rahat kıyafetler tercih edebilir, dilerseniz renkli giyinerek mod’a girebilirsiniz 🙂

Eğitimin Kazanımları

Neler Öğreneceksiniz?

Waacking tarihi hakkında bilgilenip, geçmişten bugüne waacking yapılan müzik tarzlarını öğrenerek ve müzik kültürümüzü zenginleştireceğiz. Çeşitli temel kombinasyonlar ile başlayarak doğaçlama dansımızı geliştireceğiz. Ders ilerledikçe daha zorlu ve bir o kadar eğlenceli kombinasyonlar öğrenerek dansımızın sınırlarıyla oynayacak ve gelişim noktalarını arayacağız.

Katılımcıların kendilerini sıkmayan rahat kıyafetler tercih etmeleri yeterlidir.

Program

Eğitim içeriklerine eğitim başlangıcından itibaren 45 gün boyunca erişebilirsiniz. Eğitim videoları her dersin ertesi günü itibariyle profilinizin Eğitimlerim bölümünde aktif olacaktır. Ders içeriklerinin tüm hakları Dans Odaklı Dişil Enerji'de saklıdır. İçeriklerin izinsiz paylaşılması durumunda hukuki yaptırım uygulanır.

Sözlü Dans Paylaşımları

1

Bir sonraki Dans Paylaşım Buluşmamıza ilişkin detaylara ve buluşmaya buradan ulaşabilirsiniz.

1 zoom
Zoom: Sözlü Dans Paylaşımları
90 dakika

Video Kayıt

1

1 video
Video: Tadımlık Waacking – Gülay ile
90 dakika

Yorumlar

0 Rated 0 out of 0 ratings

5yıldızlar

4yıldızlar

3yıldızlar

2yıldızlar

1yıldızlar