Video Kayıt Eğitim

Eğitim Süresi: 1 Gün

Erişim Süresi: 30 Gün

Ders Sayısı: 1

Ders Süresi: 120′

Eğitim Dili: Türkçe

Sözlü Dans Paylaşımları: Erişim süreniz boyunca gerçekleşen tüm canlı paylaşım buluşmalarına davetli olacaksınız.

Bu Eğitim Hakkında

Dansın içinde pelvis hareketlerinin kullanımı çok doğal ve keyiflidir. Bu kullanımı geleneksel danslarda çok görürüz: Afrika dansları, Latin dansları gibi türlerde daha belirgindir. “Twerk” kelimesi sözlüğe ve popüler kültüre 2013 yılında girmiş olsa da, aslında “pelvis shaking” yani pelvisi titretme hareketleri insanlığın oldum olası kullandığı bir dans etme biçimi olmuştur.

Eskiden dolunay akşamlarında düzenli olarak verebildiğim bu iki saatlik atölyeyi video kayıt eğitim olarak kendi zamanınızda uygulayabilirsiniz.

Eğitimin Kazanımları

Neler Öğreneceksiniz?

Kalça sallama ve güçlendirme çalışmalarına giriş niteliğinde gerçekleştirdiğimiz bu eğitimde yerin desteğini alıp pelvisimize ulaşmak için buluşuyoruz. Kendi fiziksel gücümüzün ve dayanıklılığımızın sandığımızdan çok daha fazla olduğunu, dahası nerede olduğunu, coşku ve ritim yoluyla algılayacağız.

Zihnin ikna olmadıklarına sizi bedeniniz ve titreşimleriniz ikna edecek.

“Titretme/shaking” hareketini bir ritüel kapsamında deneyip çeşitlendirerek dans etmenin saf hazzını hatırlayacağız.

Faturanız, talep ettiğiniz kişi veya kurum adına düzenlenir. Eğitim ücreti, kesin kayıt işlemleri sırasında peşin veya kredi kartıyla (bankanızın uygun gördüğü sayıda taksitle) ödenir.

Program

Eğitim içeriklerine eğitim başlangıcından itibaren 30 gün boyunca erişebilirsiniz. Eğitim videoları her dersin ertesi günü itibariyle profilinizin Eğitimlerim bölümünde aktif olacaktır. Ders içeriklerinin tüm hakları Dans Odaklı Dişil Enerji'de saklıdır. İçeriklerin izinsiz paylaşılması durumunda hukuki yaptırım uygulanır.

Sözlü Dans Paylaşımları

1

Bir sonraki Dans Paylaşım Buluşmamıza ilişkin detaylara ve buluşmaya buradan ulaşabilirsiniz.

1 zoom
Zoom: Sözlü Dans Paylaşımları
90 dakika

Tek Ders

1

1 video
Video: Twerk Teknikleri
2 saat

Yorumlar

5 Rated 5 out of 1 rating

5yıldızlar

4yıldızlar

3yıldızlar

2yıldızlar

1yıldızlar